Dnes je 23.05.2024

Knihovny

KNIHOVNA BÍLÁ LHOTA

OTEVŘENO: ÚTERY 15:00 -17:00 HOD.

ROČNÍ PŮJČOVNÉ : DĚTI A DŮCHODCI 20,-Kč A DOSPĚLÍ 40,-Kč.

KNIHOVNA BÍLÁ LHOTA ČÍTÁ NA 2000 SVAZKŮ BELETRIE, DĚTSKÉ I NAUČNÉ LITERATURY A JE KAŽDÝ PŮL ROK DOPLŇOVÁNA O NOVINKY Z VÝMĚNNÉHO KNIŽNÍHO FONDU. KNIHOVNA JE VYBAVENA MODERNÍM POČÍTAČEM S VYPALOVAČKOU, KOPÍRKOU, SCANEREM A TISKÁRNOU. POČÍTAČ JE PŘIPOJEN K INTERNETU.INTERNET JE POSKYTOVÁN ČTENÁŘŮM ZCELA ZDARMA.

 

KNIHOVNA ČERVENÁ LHOTA

OTEVŘENO: STŘEDA 15:00 - 19:00 HOD.

ROČNÍ PŮJČOVNÉ : DĚTI A DŮCHODCI 20,-Kč A DOSPĚLÍ 40,-Kč.

KNIHOVNA ČERVENÁ LHOTA ČÍTÁ NA 2200 SVAZKŮ BELETRIE, DĚTSKÉ I NAUČNÉ LITERATURY A JE KAŽDÝ PŮL ROK DOPLŇOVÁNA O NOVINKY Z VÝMĚNNÉHO KNIŽNÍHO FONDU. KNIHOVNA JE VYBAVENA MODERNÍM POČÍTAČEM S VYPALOVAČKOU, KOPÍRKOU, SCANEREM A TISKÁRNOU. POČÍTAČ JE PŘIPOJEN K INTERNETU. INTERNETJE POSKYTOVÁN ČTENÁŘŮM ZCELA ZDARMA. ***V KNIHOVNĚ PROBÍHÁ KAŽDÝ MĚSÍC VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ PRO DĚTI A MLÁDEŽ.

 

KNIHOVNA ŘIMICE

OTEVŘENO: STŘEDA 17:30 - 19:00 HOD. 

ROČNÍ PŮJČOVNÉ : DĚTI A DŮCHODCI 20,-Kč A DOSPĚLÍ 40,-Kč.

KNIHOVNA ŘIMICE ČÍTÁ NA 1400 SVAZKŮ BELETRIE, DĚTSKÉ I NAUČNÉ LITERATURY A JE KAŽDÝ PŮL ROK DOPLŇOVÁNA O NOVINKY Z VÝMĚNNÉHO KNIŽNÍHO FONDU. KNIHOVNA JE VYBAVENA MODERNÍM POČÍTAČEM S VYPALOVAČKOU, KOPÍRKOU, SCANEREM A TISKÁRNOU. POČÍTAČ JE PŘIPOJEN K INTERNETU. INTERNET JE POSKYTOVÁN ČTENÁŘŮM ZCELA ZDARMA.  ***V KNIHOVNĚ PROBÍHÁ KAŽDÝ MĚSÍC VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ PRO DĚTI A MLÁDEŽ.

 

KNIHOVNA HRADEČNÁ

OTEVŘENO: PÁTEK 16:00 - 19:00 HOD

ROČNÍ PŮJČOVNÉ : DĚTI A DŮCHODCI 20,-Kč A DOSPĚLÍ 40,-Kč.

KNIHOVNA HRADEČNÁ ČÍTÁ NA 1600 SVAZKŮ BELETRIE, DĚTSKÉ I NAUČNÉ LITERATURY A JE KAŽDÝ PŮL ROK DOPLŇOVÁNA O NOVINKY Z VÝMĚNNÉHO KNIŽNÍHO FONDU. KNIHOVNA JE VYBAVENA MODERNÍM POČÍTAČEM S VYPALOVAČKOU, KOPÍRKOU, SCANEREM A TISKÁRNOU. POČÍTAČ JE PŘIPOJEN K INTERNETU. INTERNETJE POSKYTOVÁN ČTENÁŘŮM ZCELA ZDARMA.   

Části obce Bílá Lhota: Bílá Lhota Červená Lhota Hrabí Hradečná Měník Pateřín Řimice

Kontakt

Tel/fax: 585 34 00 78
E-mai: obec@bilalhota.cz

administrace